Stüdyo Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

E-ticaret ile ürün satışı yapan ve ürünlerini katalog ile müşterilerine sunan firmaların hiç şüphesiz profesyonel ürün fotoğraf çekimi yaptırması gerekmektedir. Ürün fotoğraf çekimlerini neden profesyonel stüdyolara yaptırmalısınız sorusunun cevabını daha önceki yazılarımızda vermiştik.

Kısaca özetleyelim; Çünkü herkes en iyi bildiği işi yapacak.

Ürün çekimlerine harcayacağınız efor ve gereksiz ekipman yatırımı masraflarını, ürünlerinize ve markanıza yatırmanız her zaman daha akıllıcadır. Bir çok marka ilk başta kendi bünyelerine fotoğraf ve video ekipmanları alsa da işin sonunda istedikleri sonucu alamayıp yine profesyonel fotoğraf stüdyosu ve profesyonel fotoğrafçılara başvurmaktadırlar. Bu anlamda bizler markalara her zaman ürünlerine ve müşterilerine odaklanmaları gerektiğini hatırlatmaktayız.

Gelelim asıl konumuza;

Stüdyo’da Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları Nasıl Alınır?

Stüdyoda ürün fotoğraf çekimi yaptırmak aslında düşünüldüğünden daha kolay ve markalar için oldukça konforludur. Çalışmak istediğiniz fotoğraf stüdyosu veya prodüksiyon ekibi ile anlaştığınızda mankenli ürün çekimi veya masa üstü ürün çekimi için fiyat teklifi isteğinde bulunabilirsiniz.

Bir çok profesyonel fotoğraf ve video stüdyosu ürün çekimi fiyatları ve diğer bilgileri web sitelerinde yayınlamaktadır.

Profesyonel fotoğraf stüdyolarını arayarak veya web sitelerindeki teklif formunu doldurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Stüdyo Ürün Çekimi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Stüdyoda ürün fotoğraf çekimi markanın ihtiyacına göre farklılık gösterebilir. Örneğin modelli fotoğraf çekimi olacak mı? Her hangi bir konsept yapılacak mı? Veya mankenli ürün çekimi yapılacaksa kaç adet model kullanılacak? Çalışılacak model ajansı ve modelin kimliği. Bu gibi soruların cevabını almadan fiyat belirlenmemektedir.

Kısacası yapılacak çalışmaya göre ürün fotoğraf çekimi fiyatları değişiklik gösterebilir. Yapılacak çalışmaya göre fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0212 294 11 12 (2’yi tuşlayınız.)

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir