Neden Profesyonel Ürün Çekimi Yaptırmalısınız?

Bu yazımızda sizlere ürün çekimi nasıl yapılır diye değil aslında neden profesyonellere yaptırılması gerektiğinden bahsedeceğiz.

Bir çok blog içeriğinde ve Youtube videolarında ürün çekiminin nasıl yapıldığı ile ilgili içerikler mevcuttur. Bu içeriklerde fotoğraf makinesi kullanımı, ışık kullanımı gibi herhangi bir teknik bilgi ve profesyonellik içermeyen bilgiler verilmektedir.

Bu içerikleri okuyan veya izleyen satıcılar genellikle kendi çekimlerini kendileri yaparak satış yapmaya çalışmaktadırlar. Aslında yaptıkları sadece bir fotoğraf çekiminden fazlası değil maalesef.

Herkes en iyi bildiği işi yapmalı.

İnternette ürün satışı yapmak isteyen girişimciler yalnızca ürünlerine ve müşterilerine odaklanmak zorundadır. Aksi halde sonuç hüsran olacaktır.

Ürün fotoğraf çekimi gibi ultra düzeyde teknik bilgi gerektiren bir işin içine girerek ciddi zaman ve efor harcaya bilirsiniz. Sonuç olarak ürettiğiniz fotoğraf kalitesiz ve amatörce duracaktır.

Genellikle bizim yeni müşterilerimizin büyük bir kısmı kendi ürünlerini çekme girişiminde bulunanlardan oluyor. Fotoğraf prodüksiyonu yapmak için ciddi anlamda ekipman yatırımı yapmanız gerekmektedir. Siz bu ekipmanlara ciddi yatırım yapana kadar sermayenizi arttırabilir veya pazarlama bütçenizi arttırarak daha fazla satış elde edebilirsiniz.

Herkes en iyi bildiği işi yapmalı derken aslında tam olarak bundan bahsediyoruz.

Profesyonel ürün çekimi gibi durumlar biz profesyonellerin işidir. Siz müşterileriniz ve ürünleriniz ile alakadar olurken bizlerde siz daha fazla satış yapmanız için profesyonel ürün fotoğraf çekimleri ve konsept ürün çekimi yapmaktayız.

Profesyonel ürün çekimi yalnızca bir fotoğraf çekmekten ibaret değildir.

Profesyonel ürün çekimi tam anlamıyla reklam fotoğraf çekimidir. Satışı yapılacak ürünün detaylarının tek karede anlatıldığı, çeşitli ışık ve teknikleri kullanarak duygu içeren reklam fotoğraflarından bahsetmekteyiz.

Ürün fotoğraf çekimi, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile profesyonel bir stüdyoda yapılmalıdır. Biz DMR STÜDYO olarak müşterilerimize anahtar teslim içerikler sunmaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir